Get Adobe Flash player

KATEGORİLER

banner

Gizlilik ve Kullanım Şartları

 

Gizlilik ve Kullanım Şartları

Cingiroglu.com  dünya standardı haline gelmiş olan web şifreleme sistemi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemini kullanmaktadır ve tüm önemli veriler 256 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

SSL yazılımları, Müşteri - İşletme - Banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 256 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Web üzerinden alışveriş herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Bu sayede verilen bilgiler personelimiz tarafından dahi görülememektedir.

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Cingiroglu.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi,  3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. İzin verdiğiniz durumlarda bu bilgiler size Cingiroglu.com' un yeni kampanyaları ve duyuruları hakkında bilgi vermek için kullanılabilir.

Cingiroglu.com kayıt ve kullanım sırasında topladığı bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde  Cingiroglu.com, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca Cingiroglu.com tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza onayınız sonrasında gönderilebilir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcı adı ve parolanızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesinden doğabilecek tüm maddi ve manevi zararın sorumluluğunu üstlenmiş sayılırsınız. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Cingiroglu.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kullanım Şartları ve Gizlilik Bildirimlerimizi belirli aralıklarla kontrol ediniz. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. 

 

FINDIK FİYATLARI

TL

ÜYE PANELİ

E-Posta Adresi :
Şifre :
login


0 452 225 63 95

YENi ÜRÜN

  • DBK Sırt Tipi BENZİNLİ Pülverizatör KPS767-25lt
    0 TL
  • PALMERA OS-768 İLAÇLAMA MAKİNESİ YÜKSEK BASINÇLI
    0 TL
  • Hyundai Turbo 650 Motorlu Testere 2.8 HP 45 cm Klavuz
    0 TL

ANKET

İnternetten ürün alıyor musunuz?

DOViZ

banner
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır