Get Adobe Flash player

Aşı Bağı

Aşı Bağı Ital

Aşı Bağı Ital

MARKA
:
Cıngıroğlu
PIYASADA
:
11.00 TL
BIZDE
:
0.00 TL + KDV
KDV DAHIL
:
0.00 TL
KAZANCINIZ
:
11.00 TL | %100 Kâr
HAVALE ILE
:
0.00TL | 0 indirim
Bu ürüne 0.00 TL'den baslayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.
ÜRÜNÜ SATIN ALIN

Teknik Özellikler

Etiketler

  • Aşı Bağı Ital
  • Aşı Bağı Ital
  • Aşı Bağı Ital
  • Aşı Bağı Ital
  • Aşı Bağı Ital

ADET SEÇİNİZ

 

 

Şeffaf görünüme sahiptir. Pratik ve kolay kullanımı sayesinde bu ürün iş gücü maliyetini azaltır. Filiz ve fidanları sıkıca sarar ve bu sayede hava ve nem almasını önler. Esnek olduğu için aşı yapılan dala zarar vermez. Kolayca bağlanır. İthal malzemeden üretilen aşı bağlarımız su geçirmez olup aşının öz suyunun dışarıya akmasını önler. Bu koşulların sağlandığı bir aşının tutmama olasılığı ortadan kalkar ve aşı başarılı bir şekilde tutar. İthal malzemeden yapılmıştır. Bir rulosu yaklaşık 220 gr dır. 25 kg. lık paketler halinde olup, perakende satışlarda daha az miktarlarda da sunulabilir

Pratik ve kolay kullanımı sayesinde bu ürün iş gücü maliyeti düşürmek için kullanılır. Biyolojik bozuna bilirlik işgücü maliyetleri düşürmek için, gerekli kullanımdan sonra tekrar kullanılmadığı ve organik olduğundan atık sorunu yoktur. Doğal çevreye duyarlıdır organikliğini bozmaz. Elbette güneş ışığına maruz kaldığında çözünürlük gösterecektir. Kullanmadığınız zaman güneş ışığından korumak gereklidir. 


• ELASTİKİYETİ: Aşı bandı küçük parçalar halinde üretilmiştir. Kopartılan parçacıklar istenilen uzunluğa kadar çekilerek uzatılabilir. Genişlemiyor olabilir fakat sekiz kat orijinal uzunluğu vardır. Malzeme ve elastik doğal küçük parçalara uygulamak için kullanılmak üzere yapılmıştır. Tohumcuk ve filizlerde son derece sıkı bir tutuş sağlar. Gövdeyi de sıkıca tutar, Aşının başarılı bir büyüme şekilde büyümesini sağlar. Bu ürün daha sonra kesme yapmak veya kaldırmak için zaman harcamanızı önler.• SERBEST YAPIŞMA: Buddy Teyp onun 'normal yapışkan değildir. Ancak kendinden yapışkanlıdır. Çekildiği zaman gergin olur. Bunun için ihtiyacınız göre hızlı kullanımını, tutunmasını sağlar. Hava şartlarından etkilenmemesi ayrıca rüzgar ve güneşten hızlı bir şekilde korur. •SU GEÇİRMEZLİK: aşı bandında bunu korumak için bir balmumu içerik vardır. Su bu nedenle filizi ve gövdenin öz suyunu korur, gövdenin ve filizin hava almasına izin verir. Bu balmumu içerik de kapalı alanlarda aşı bandını bu kullanmanız gerektiği anlamına gelir. 


• GÖVDE ÖRTÜSÜNÜ TAMAMLAMADA: Aşılar yapılırken, gövdede kesik ve yaralama olduğundan bu hemen kapattığı için ağaç hiçbir zaman kaybı yaşamadan devamlı olarak büyümeye başlar. Çünkü malzeme geçirgen doğasının tamamen kapattığı için enfeksiyon ve böceklere karşı koruma sağlar.

 

Bankalar özel taksit seçenekleri :

Garanti Bankası
taksit tutarıtoplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
4-0.00 TL
5-0.00 TL
6-0.00 TL
7-0.00 TL
8-0.00 TL
9-0.00 TL
Yorum ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
 
 
 
 
 
 
Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız: -
Email Adresiniz:
Detaylar:
Güvenlik Kodu:
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır